English
App Storedan 52848 kez indirildi

iKibris iPhone Uygulaması

iKibris Nedir?

iKibris, ücretsiz bir iPhone uygulamasıdır. Uygulama adaya tatil amacı ile gelen veya gelmek isteyenlere "Gezi Rehberi", adada yerleşik yaşayanlara ise "Yerel Yaşam Rehberi" olarak hizmet vermektedir.

Uygulama içeriğini bu siteden almaktadır. Bu siteye "Firma Ekle" butonu ile ekleyeceğiniz içerik uygulamada onayı takiben çıkmaktadır. içeriğin neredeyse tamamı, sizin gibi kullanıcılarca oluşturulmaktadır.

iKibris'ı nasıl kullanabilirim?

iKibris'ı Apple storedan itunes ile bilgisayarınıza indirip kurabilir, veya direkt iPhone ile Applicaiton Storedan indirip telefonunuza kurabilirsiniz. iKibrisi Apple uygulama marketinde bulmak için arama kutusuna "kibris", "kıbrıs" veya "kuzey kibris" yazmanız yeterlidir.

iKibris'a nasıl içerik ekleyebilirim?

Sitenin sağ üst köşesindeki "Firma Ekle" butonuna basarak, ve çıkan formu eksiksiz doldurarak uygulamaya içerik ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz içerik firmanız olabileceği gibi, sosyal veya kültürel bir aktivitede olabilir.

Özellikler

  • 6.4.2012 - Ver: 1.02 (20120331)
    iOs 5.0 desteği eklendi
  • 31.3.2012 - Ver: 1.01 (2)
    Gezi Rehberi, Yerel Yaşam Rehberi, Acil Numaralar, Kıbrıs Yerel Haberler, Kıbrıs Havadurumu, Etkinlik ve Aktiviteler Başlıkları altında, uygulama App Store a eklendi.

    Kıbrıs taki otellerin tamamı, restorantların tamamı ve ören yerlerinin bir çoğu veri tabanına girildi.

    BİR SONRAKİ SÜRÜM: Yaklaşık bir ay içinde, bir sonraki önemli güncelleme ile aşağıdaki özellikler uygulamaya eklenecek: 1- Push Uyarı Servisi - Haber, konser, etkinlik ve benzeri içeirkler, kullanıcıların cihazlarına uyarı olarak gönderilecek. 2. Çevremdekiler! - Kıbrıs ın haritası ve harita üzerinde çevrenizdeki ilgilenebileceğiniz noktalar gösterilecek.

iKibris Nedir?

iKibris ücretsiz bir iPhone uygulamasıdır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gezi ve Yaşam Rehberidir. Kıbrıstaki tüm oteller, restaurantlar, barlar, marketler ve daha niceleri bu uygulamanın içerisindedir.by: iZorlu
Login using Facebook